Tekinoks A.Ş

Hakkımızda

1995 yılından beri projeli endüstriyel mutfak alanında faaliyet gösteren firmamız C.A.T (Clean Air Teknology) isimli sulu baca filtresi geliştirerek sıfır duman, sıfır koku, sıfır yangın sloganımızla teknoloji alanında yeni bir çığır açmıştır.

Baca sistemlerinin günümüz hayat şartlarında kullanım alanının genişliği tartışılmazdır. Sulu baca fitresi, bacası olan bütün işletmelerde kullanımı uygun olup, duman ve kokudan kurtulmanın tek yoludur. Biz TEKİNOKS olarak geliştirmiş olduğumuz bu sulu baca filtresini daha da geliştirerek, iş yerleri, fırınlar, restoranlar, kısaca bacası olan tüm işletmelerde kullanıma sunmuş bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Toz boya üreten işletmelerde ve merkezi sistem kalorifer kazanı bulunan binalarda da sulu baca filtresi tercih edilmektedir. Yıllardan beri üzerinde çalıştığımız sulu baca filtre sistemleri projemizin patentini de alarak siz değerli halkımızın hizmetine sunmanın kıvancı içindeyiz.

Kirli dumanın su dolu iki tank aracılığı ile temizlendiği ve atmosfere temiz havanın salınmasını sağlayan sulu baca filtre sistemi işletmeleri dumandan, kokudan, isten ve de yangından kurtararak temiz hava sağlayarak hava kirliliğini de önlüyor. Baca problemi olan tüm işletmelere % 100 garantili borusuz duman ve kokuları yok etme sözü veriyoruz.