Elektrostatik Baca Filtresi

Elektrostatik baca filtresi, baca kurulumunun mümkün olmadığı, bu nedenle herhangi bir mutfak kurulumunun yapılmadığı yerlerde, yemek kokularını, dumanı, zararlı maddeleri, tozu, isi etkili bir biçimde yok ederek, küçük veya büyük mekanlarda, konvansiyonel tip davlumbaz modellerinin kurulmasını gereksiz kılar. Opsiyonel kurulum modelleri ile %99’a varan hava temizleme oaranı ile benzersizdir. İçinde bulundurduğu “Sürekli Filtre” sistemi ile filtre sarf maliyetini düşürür. “Sürekli Filtre” dolduğunda veya temizleme zamanı geldiğinde, kolaylıkla sürgülü bölmesinden çıkarılır, temizlenip durulanır ve kurulduktan sonra geri yerine takılır.

Dumansız ve kokusuz sulu baca filtresi, sulu baca filtresi fiyatları sulu baca filtre şirketleri ve Elektrostatik baca filtresi firmaları arasında kendisini kanıtlayan Tekinoks Elektrostatik baca filtresi ve sulu baca filtreleri alanında gelişen teknolojiyi hızla yakalamaktadır.

Elektrostatik baca filtresi, baca kurulumunun mümkün olmadığı, bu nedenle bu ve herhangi bir mutfak kurulumunun yapılamadığı yerlerde, yemek kokularını, dumanı, zararlı maddeleri, tozu, isi etkili bir biçimde yok ederek, küçük veya büyük mekânlarda, konvansiyonel tip davlumbaz modellerinin kurulmasını gereksiz kılar. Bu nedenle elektrostatik baca filtresi kurulum modelleri ile baca filtresi %99’a varan hava temizleme oranı ile benzersizdir. İçinde bulundurduğu ” Sürekli Filtre” sistemi ile filtre sarf maliyetini düşürür. “Sürekli Filtre” dolduğunda veya temizleme zamanı geldiğinde, kolaylıkla sürgülü bölmesinden çıkarılır, temizlenip durulanır ve kuruduktan sonra geri yerine takılır.

Bunu da Oku

elektrostatik filtre

Elektrostatik Filtre

Elektrostatik Filtre sistemleri başta endüstriyel mutfaklarda olmak üzere restoran, lokanta, balıkçı ve birçok hazır yemek …