elektrostatik-baca filtresi firmaları

Elektrostatik ve Sulu Baca Filtresi Firmaları

Baca filtresi firmaları teknolojinin gelişmesiyle kendilerini yeni ve farklı bir çalışma içerisinde buldular. Yıllardan beri kullanılan kara düzen filtre sistemleri artık sorunlara yeterince cevap veremez duruma düşünce doğal olarak baca filtresi firmaları hatayı kendilerinde arayarak sistemin çözümüne yönelik bir araştırma içerisine girmişlerdir.

Endüstriyel mutfaklarda, büyük yemekhanelerde, restoranlarda, fırınlarda, lokantalarda ve yerleşim yerleri içerisinde bu tür faaliyette bulanan firmalar çevreye veya doğaya çıkarttıkları duman, koku, is ve benzeri yağ kokularının zarar vermemesi için işletmelerinde yasa gereği filtre sistemi kullanmaları zorunlu hale getirilmiştir. Bu nedenle çeşitli testlerden ve bazı kriterleri yerine getirmesi beklenen işletmeler bu tür aşamaları geçemedikleri için baca filtreleri konusunda çözüm arayışına girerek filtre firmaları ile iletişim kurarak ve yardım almaları gerekmektedir.

Bunu da Oku

elektrostatik filtre

Elektrostatik Filtre

Elektrostatik Filtre sistemleri başta endüstriyel mutfaklarda olmak üzere restoran, lokanta, balıkçı ve birçok hazır yemek …