baca filtresi fiyatları

Baca Filtresi Fiyatları

Baca filtresi fiyatları ekonomik şartlar ve teknolojik sınırlar çerçevesinde getirisi ve götürüsü temel alınarak belirlenir. Baca filtresi fiyatlarını belirlemeye yardımcı olan en büyük kıstas, malzemelerin temin edilebilirliği ve işçilik giderleri ile paslanmaz çelik fiyatlarıdır. Özellikle Elektrostatik baca filtresi fiyatları ile sulu baca filtresi fiyatları maliyet açısından en çok ilgi gören filtre fiyatlarıdır.

Baca filtresi imalatında kullanılan birçok malzeme daha önceleri yurt dışından ithal edildiği ve bu yüzden imalatına harcanan giderler fazla olduğu için ülke genelinde işletmelere monte edildiğinde de ister istemez maliyetli bir durum almaktaydı. Ancak Ülkemizde de bu sektörde güçlü firmaların piyasaya dahil olmasıyla baca filtresi fiyatları biraz daha makul çerçeveler içerisinde hizmete sunulmaya başlandı. Şu anda ülke piyasasının tamamına yakını kendi yerli mamullerimizden üretilmektedir.

Bizde TEKİNOKS A.Ş olarak üzerimize düşen görev ve sorumluluğun bilincinde olarak baca filtresi imalatında çok cüzi bir karla işletmelerimizin sorununa çözüm üretmekteyiz. Elektrostatik filtre ve baca filtreleri fiyatları konusunda bizimle iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunu da Oku

sulu baca filtresi nasıl çalışır

Sulu Baca Filtresi Nasıl Çalışır?

Kirli dumanın, su dolu iki tank aracılığı ile temizlendiği ve atmosfere temiz havanın salınmasını sağlayan …